Види робіт, які ми пропонуєм

В еру розвитку будівельних технологій важливо не заплутатися у виборі матеріалів. Тут слід враховувати не тільки їх експлуатаційні характеристики, а й економічність того чи іншого будівельного матеріалу.

На сьогоднішній день в малоповерховому будівництві віддається перевага відносно новому матеріалу, який вже встиг себе найкращим чином зарекомендувати - газоблокам. Це пористі блоки, вироблені з цементу, кварцового піску, вапна і води шляхом спінювання сировинної суміші при певному тиску і температурі. Широку популярність газобетонні блоки  заслужили завдяки відмінним ізоляційним властивостям, легкості, міцності і довговічності.

Крім того, вартість цього кладочного матеріалу невисока, що дозволяє знизити фінансові витрати на будівництво всього будинку!

RTService

RTService

RTService

Етапи конструкції будинку з газобетонних блоків

Підготовка будівельного майданчика. Після отримання проектно-кошторисної документації можна сміливо приступати до планування будівельного майданчика. На цьому етапі встановлюється огорожа, монтується освітлення, підводяться комунікації та закуповуються будівельні матеріали.

Облаштування фундаменту і цокольного поверху. Основою будинку з газоблоків має бути надійний, міцний фундамент. Найбільш відповідний варіант - монолітний стрічковий фундамент, армований жорсткими монолітними штирями. Також основа будинку може бути пальовою або плитною (залежно від типу грунту на будівельному майданчику).

Кладка стін. Завдяки чітким розмірам і відносній легкості газобетонних блоків процес кладки стін значно спрощений - з'єднувальний розчин не видавлюється і не випливає зі швів, за рахунок чого зменшується кількість часу, що витрачається на будівництво. Для зведення несучих стін, як правило, використовуються газоблоки розміром 375/400 мм, а для спорудження міжкімнатних перегородок підійдуть вироби, чиї габарити не перевищують 250 мм.

Облаштування перекриттів і похилих поверхонь. При будівництві будинку з газобетону слід враховувати також і деякі особливості облаштування міжповерхових і похилих перекриттів. Всі плити перекриттів повинні спиратися на армований кільцевий пояс.

Оздоблювальні роботи. Таким чином правильний підхід до будівництва будинку з газоблоків гарантує високу якість і довговічність новозведеної конструкції.

Будівництво

Вартість 1800 грн.

Будівництво

Вартість 3500 грн.

Будівництво

Вартість 5000 грн.

Роботи нашого колективу